czwartek, 24 maja 2012

Imagin o Niallu #1


Pewnego dnia obudziłaś sie w sypialni na drugim piętrze. W pokoju było bardzo jasno, ponieważ swiatło słoneczne było na przeciwko dużego okna. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby obok Ciebie leżał Twój wybranek. Jakoże byłaś zmęczona ciężkim ruchem zwaliłaś się ponownie na łóżko i wpatrywałaś się w sufit. Nagle zaczęły do Ciebie dobiegać dźwięki gitary. Nie przywykłaś do tego z rana, ale nie przeszkadzało Ci to bo świadczyło to o obecności Nialla.
Powoli, próbując niewydawać żadnych dźwięków zeszłaś na parter i zobaczyłaś Blondyna siedzącego w samej bieliznie na kanapie, skupionego na instrumencie. Gdy na chwilę przestał, wykorzystałaś sytuację, i od tyły przywitałaś go mocnym uściskiem. Dygnął przestraszony, ale po chwili zorientował się, że to Ty. Odwrócił się przodem do Ciebie cmoknął Cię i powiedział :
-Przestraszyłaś mnie kochanie ..
-Takie było moje zamierzenie - Wbiłaś się obok niego na kanapę .
-Myślałem że umrę z głodu od pół godziny tak siedzę - roześmiałaś się, bo mówił to z miną 7-letniej obrażonej dziewczynki - To co na śniadanie ? Zrobiłabyś jajecznicę ?
-Jasne, że tak - powoli wstałaś i nierównym krokiem poszłaś do kuchni a za Tobą on. Uwielbiałaś wasze poranki pełne rozmów, ale dzisiaj było jakoś inaczej. Może był zmęczony. Wmawiałaś sobie. Ze wczorajszego dnia pamiętałaś tylko wyjście do domu chłopców i powrót z Niall'em. Może i do czegoś doszło... Ale nie był to Wasz pierwszy raz ... Wstawiłaś wodę na kawę i wyjęłaś dwa duże kubki. Odwracając głowę zerknęłaś na Niego siedzącego przy stole.
-Chłopcy coś mówili, że wpadną ? - próbowałaś utrzymać dialog.
-Nic nie wspominali .. - powiedział z lekkim uśmiechem. Czyżby coś się szykowało ? Myślałaś...
Zrobiłaś jajecznicę.  3/4 oddałaś lokatorowi, bo wiedziałaś jakim jest żarłokiem, a rozdzielanie pół na pół nie miało sensu bo i tak dojadał twoją porcję. W mig podstawiłaś 2 kawy i zasiadłaś na przeciwko Niall'a. Uwielbiałaś jego rozczochrane włosy o poranku.
____________________________________________
I to by na razie było na tyle :DD
To mój pierwszy Imagin więc proszę o złagodzoną opinię
Followujcie: Whostolecookie i Wikus123456
Kontynuajcja Niedługo xoxo :**

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz