poniedziałek, 21 maja 2012

Bohaterowie


1. Kate: Główna bohaterka bloga. Jest szczupłą blondynką o niebieskich oczach. Urodziła się w Polsce i przeprowadziła do liceum do Londynu w wieku 16 lat. Obecnie ma 17, uczy się i pracuje w weekendy w małej kafejce w centrum stolicy. Mieszka sama w dwupiętrowym mieszkaniu. Jej rodzice mieszkają we Wrocławiu, czasami odwiedzają Kate. 

2. Vanessa: Najlepsza przyjaciółka Kate. Ma również 17 lat, brązowe oczy i brązowe, rozjaśniane ku dołowi, włosy. Jest dość wysoka i szczupła. Z Polski do Londynu przeprowadziła się gdy miała 4 lata. Mieszka z rodzicami w domku jednorodzinnym, bardzo blisko Kate. 

3. Wiktor: Najlepszy przyjaciel Kate i Vanessy. Jest w tym samym wieku, co jego przyjaciółki, ma jasne włosy i brązowe oczy. Jest wysoki i szczupły. Mieszka z rodzicami i młodszą o 4 lata siostrą w domu jednorodzinnym w Londynie, gdzie się urodził. 

4. Zayn: 1/5 One Direction. Ciemnooki, czarnowłosy 19-latek o opalonej skórze mieszka wraz z zespołem w ich wspólnej willi w Londynie. Uważany jest za próżnego, ale w rzeczywistości wcale tak nie jest. 

5. Harry: 1/5 One Direction to zielonooki, lokowaty chłopak, mieszkający wraz z zespołem w Londynie. Ma 18 lat. Jest szczupły i wysoki. Kocha koty.

6. Louis: 1/5 One Direction. Jest najstarszy z zespołu-20 lat.  Chłopak z brązowymi włosami mieszka z przyjaciółmi w willi w Londynie. Jest najzabawniejszy w zespole. Uwielbia marchewki. 

7. Niall: 1/5 One Direction z Irlandii. 19-letni uśmiechnięty blondynek z niebieskimi oczami uwielbia jeść. Mimo to jest bardzo szczupły. Mieszka z zespołem w Londynie.

8. Liam: 1/5 One Direction. 19- letni szczupły brunet jest romantykiem. Mieszka z zespołem w willi w Londynie. Chodzi z Danielle. Ma fobie łyżek.  

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mam nadzieję, że ktoś wgl będzie czytał tego bloga ;) Już niedługo kolejny roździał, bo napisałam już 5 to postaram się jeszcze dziś wstawić chociaż jeden. Komentujcie i czytajecie 
xoxo 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz